Forever Living i odnowa skóry
 Oceń wpis
   

 Pewnie wielu z Was żyje wspomnieniami letnich, wakacyjnych przygód. Spostrzegamy nagrania z amatorskiej kamery, korygujemy zdjęcia, a potem patrzymy na siebie przed lustrem.Ani chybi wielu z nas postarało się o intensywną opalenizną, tymczasem tegoroczne latko nie było wyjątkowo skwarne. Ale cóż, ujawnia się że nasza opalenizna jest już zszarzała, skóra stała się jałowa,szorstka, straciła swoją elastyczność i łuszczy się, jako że narażona była na blask UV, kąpiele w słonej wodzie, wiatr itp.Pojawiły się na niej spore przebarwienia, rozszerzone naczynka, doszły także dodatkowe delikatne zmarszczki - dowiedz się więcej tutaj. Lato to najtrudniejsza pora roku dla naszej skóry, a jej kondycja zależy od tego, gdzie pomieszkiwaliśmy, jak długo była uwypuklana na słońcu, czy opalaliśmy się w solarium, czy używaliśmy preparaty ochrony przeciwsłonecznej, a także w jakim wieku jesteśmy (im starsi, tym większa jest potrzeba nawilżenia).Głównym kłopotem, jaki stwarza skóra po lecie, jest jej przesadne pogrubienie. Przyczyną tych metamorfoz jest spowodowane słońcem uszkodzenie bariery hydrolipidowej karnacji (spadek ilości ceramidów,kwasów tłuszczowych, steroli - idź do mojej strony), co oddziałuje na słabnięcie ilości wody w warstwie rogowej naskórka, zakłóca proces keratynizacji i powoduje forever livingwzmożoną melanogenezę (pigmentację). Emanowanie UV skutkuje unicestwianie spoiwa międzykomórkowego, a stąd przesuszenie skóry i powstawanie fałd.By przywrócić cerze postradaną jędrność i świeżość, nie pozwolić na umocnienie i pogłębienie się niekorzystnych zmian, należy jak najszybciej zapoczątkować mocną jej pielęgnację. Koronny napórpowinno się położyć na stymulację funkcji żywotnych cery, na nawilżenie oraz odnowę i zwiększenie jej żywiołowego płaszcza hydrolipidowego.Zabiegi pielęgnacyjne akuratnie jest zacząć od peelingu, czyli złuszczania zmarłego naskórka. Powinno się go przeprowadzać przynajmniej raz w tygodniu. Pozwoli on wyrównać skórę, wyrównać jej koloryt, a też sprawi, że wchłonie ona więcej substancji odżywczych (R3 Factor, Forever Aloe Scrub  -idź tutaj ).Po istotnym odkażeniu skóry z reszty peelingu czas nawilżenie (Zestaw do wszechstronnej konserwacji cery Aloe Fleur de Jouvence). Żąda tego każdy rodzaj skóry po sezonie letnim. Naczelnym, łatwo widocznym śladem odwodnienia jest wrażenie ściągnięcia po umyciu oraz ujarzmienie elastyczności. Do tego intensywnego nawilżenia skórze pomocne są zarówno substancje tłuszczowe (oleje roślinne, trójglicerydy) tworzące film ochronny. Z powodzeniem potrzeby te zaspokajają Aloesowa Emulsja Nawilżająca, Aloe First, Forever Arctic Sea.Metodyczne wykorzystywanie tych preparatów uelastycznia i ujędrnia skórę, ułatwia jej regenerację w szczególności w przypadku suchej, spierzchniętej skóry łokci i stóp.

Forever Aloes oraz zastosowanie
 Oceń wpis
   

 Jeżeli Twoja cera jest cerą przyjemną, uczuleniową, podrażnioną i przesuszoną czynnikami zewnętrznymi, jeśli ma zniżoną jędrność i rozpiętość; jeśli częstokroć masz czucie pieczenia, ściągnięcia i dyskomfortu skóry kosmetyki forever aloes są kapitalne dla Ciebie.Po zastosowaniu preparatów forever aloes skóra jest zadowolona, łagodna, nawilżona i zregenerowana, szampańsko chroniona przed faktorami zewnętrznymi i emitowaniem UV. Podrażnienia zostają ograniczone, odczucie pieczenia, ściągnięcia i dyskomfortu cery unicestwione Skupiony cocktail witamin, minerałów, fermentów, wielocukrów i aminokwasów zdobywany z miąższu liści certyfikowanej hodowli Aloe Barbadensis o forever aloesniezwykłych właściwościach odmładzających, uzdrawiających i pożywnych. Forever Aloes charakteryzuje się rzadkim powinowactwem do człowieczej cery. Koi, chłodzi, mityguje stany zapalne, aktywuje regenerację cery i zabliźnianie się ran. Zmusza produkcję kolagenu, przewlekle i całkowicie nawilża cerę, dotlenia tkanki. Sporządza barierę ochronną na powierzchni cery i uniemożliwia stracie wody.Jak tylko pokolenie wyżu demograficznego rozpocznie przechodzić na emerytury, co niemiara z tych starszych osób rozpocznie szukać rodzai by cofnąć zegar i nadgonić zbyt dużo lat pobłażania sobie, wystawiania się na słońce i całkowitego zaniedbywania swojego organizmu. Co więcej jesteśmy widzami postępu kosztów opieki zdrowotnej i zmagań z tym problemem naszych rodziców i dziadków. Dziś duża liczba ludzi zarówno młodych jak i starszych poszukuje nowatorskich sposobów na ocalenie komfortu zdrowotnego i młodego wyglądu.

Aloes Aloe Vera
 Oceń wpis
   

 Aloe Vera jest godny uwagi jako flora od sparzeń od zawsze, a świat leczniczy wykazał większe zamiłowanie tą owszem własnością Aloe Vera po roku 1935, kiedy to prof. Collins wraz z synem wydali główne uzyski badań nad użyciem miąższu Aloe Vera w leczeniu sparzeń popromiennych. Ten rodzaj sparzeń jest nadzwyczaj trudny do uzdrawiania, a medycyna w tamtych czasach była bezsilna wobec takich nadszarpnięć cery, dostarczono uwagę na pionierskie wtedy badania.Inne badania z 1980 roku aloeverawykazały że pacjenci po oparzeniach leczeni penicylina i Aloe Vera równocześnie wykazywali o wiele szybszy proces gojenia i ustępowania stanu zapalnego, a także mniej cierpieli z powodu świądu, który zawsze towarzyszy gojeniu ran oparzeniowych. Też blizny u tych pacjentów były mniejsze i nie przejawiały skłonności do przerostu i tworzenia się tak zwanych bliznowców. f.h. forever http://www.aloevera.net.pl  Aloe Vera wydaje się roślina skonstruowana do sanowania uszkodzeń skóry doprowadzonych wysoką temperaturą jak również zimnem, świeceniem jonizującym lub prądem elektrycznym.Aloe Vera dodatkowo nie tylko nie kłóci się z uniwersalnie traktowanymi medykamentami dermatologicznymi, też maściami steroidowymi, ale jeszcze wywołuje usprawnienie ich działania.

kwas hialuronowy i jego zalety
 Oceń wpis
   

 Kwas hialuronowy to glikozoaminoglikan (typ polisacharydu), który występuje we każdych głębokich biontach. Przywiera do najliczniejszej grupy związków mających tożsamą strukturę chemiczną zarówno u bakterii jak i u człowieka. Jego tytuł wywodzi od greckiego słowa hyalos wskazującego 'szkło'. Jest jednostajny i jak sama imię wskazuje szklisto-przejrzysty.Kwas hialuronowy będący w cerze jest jednym z jej najistotniejszych substratów. Wiążąc wodę w naskórku, zapobiega wyniknięciu zmarszczek i nadaje cerze wymienialności i sprężystości. Ponadto utrzymuje wodę w układzie i ranga płynu tkankowego zawartego w macierzy pozakomórkowej. Ochrania skórę przed schnięciem, a także pobudza jej swoistości profilaktyczne. W początkującej skórze kwasu hialuronowego http://www.aloevera.net.pl/produkt/kwas-hialuronowy-forever-active-ha  jest pod dostatkiem. To dzięki niemu początkująca cera wygląda świeżo i nie posiada zmarszczek. Wraz z wiekiem ubywa tego płynu, wiązania wody nie są już takie jędrne jak kiedyś. Żele na bazie kwasu są wykorzystywane do spełnienia ubytków w tkankach i zmarszczek oraz podwyższania ust i piersi.W szczególności godny polecenia do skóry dorosłej i skłonnej do zmarszczek, a także do skóry suchej i pozbawionej elastyczności. Nie rodzi alergii ani podrażnień. Nadaje skórze jędrności i cudownie ją wygładza.zawiera właściwości łagodzące, w samorzutny sposób chroni skórę, tworząc na jej powierzchni swojego rodzaju film ochronny.