Forever Living Products Poland
 Oceń wpis
   

 Forever Living Products Poland to na skalę światową lider w uprawie Aloe Vera i fabrykacjii dystrybucji dziesiątek doborowych plonów dla wigoru życiowego i urody bazujących na jednym z najczystszych darów natury aloe vera. Istnieje na rynku od 35 lat, jest wartym bez liku miliardów dolców przedsiębiorstwem, współczesnym w ponad 150 państwach. Forever Living Products poland nigdy nie wycofało się z żadnego rynku.Od rośliny do produktu dla CiebieNasz równoważony miąższ Aloe Vera jest najlepszym spośród dogodnych i aby taki pozostał dokonywamy zasadę pionowej integracji. Znamionuje to, że nadzorujemy wszystkie ogniwa procesu wytwórczego: od plantacji, poprzez zakłady przetwórcze, dział badańi rozwoju, aż do pakowania, wysyłki i dystrybucji.Aloes znany jest ludzkości już od milleniów jako flora szampańsko służąca zdrowiu. Fetowano go podobnie jak w antycznej Grecji, gdzie pozostał słynny oficjalnie za roślinę lekarską, jak i w dawnych Chinach, w jakich przyznawano mu moc niemal magiczną.Forever Living Products Poland oferuje całą linię troficznych produktów bazujących na 100% bezgrzesznym miąższu Aloe Vera. Zbierany ręcznie z naszych krajowych plantacji i wnet stabilizowany, by ochronić czystość, odżywia organizm od środka i od zewnątrzbędąc substratem różnorakich wyrobów, rozpocząwszy od produktów pielęgnujących skórę do pysznych, antyutleniających, wartościowych odżywczo napojów.

Forever Aloes - na co działa
 Oceń wpis
   

  Forever Aloes, gatunek z rodziny liliowatych, nad 200 gatunków gruboszowatych bylin występujących w zasięgach strefy subtropikalnej Afryki, Ameryki Północnej i Środkowej. Jest sekulantem dobranym do wegetacji w warunkach obniżonej dawki wody. Flora w wypasionych mięsistych liściach gromadzi wodę i rozmaite substancje organiczne dzięki czemu poniektóre gatunki posiadają słuszności pomagające. W warunkach prostych rośliny dają co roku kwiatostany o kwiatach żółtych, czerwonych lub różanych. Liczne z gatunków pielęgnowane są jako rośliny ozdobne i lecznicze. Wśród gatunków zdrowotnych wyjątkowe konotacja zawiera  Forever Aloes zwyczajny (Aloe barbadensis, Miller - Aloe vera), uprawiany w południowych stanach Ameryki Północnej, w Ameryce Środkowej i Australii, również kultywowany w Polsce  Forever Aloesforever aloes drzewiasty (Aloe arborescens Mill).Mniejsze znaczenie posiadają aloes uzbrojony (Aloe ferox), oraz Aloe perryi Baker, Aloe africana Miller, Aloe chinensis, Aloe spicata, Aloe socotrina, Aloe saponaria.Aloes w starożytności i w frazeologizmach późniejszych był stosowany do uzdrawiania ran, produktu farb, balsamowania zwłok, oraz newralgicznie jako lek silnie przeczyszczający. Arabowie przywozili  Forever Aloes w formie stężonego soku, wskazywanego aloną. Dostarczana ona była z liści aloesu tłoczonych całkowicie ze karnacją i miała działanie silnie przeczyszczające. Następstwo ten powoduje aloina, żółta ciecz znajdująca się w kanalikach skóry liści. Skóra aloesu zawiera również repelenty, substancje odstraszające owady co było wykorzystywane w Indiach do wytwarzania preparatów przeciw pchłom. W Afryce Pigmeje używali podczas polowań soku aloesowego w celu neutralizacji zapachu potu. Z liści niektórych gatunków aloesu otrzymuje się mocne włókno na grube wyroby tekstylne i sznury.

Aloesowa Emulsja Nawilżająca Aloe Moisturizing Lotion
 Oceń wpis
   

 Zerknijmy prawdzie szczerze w oczy tok starzenia się cery polega decydująco na jej wysychaniu, a raczej na skłonności do utraty wody z tkanek. Nie ulega kwestii na przykład, jak nader jest szkodliwe dla skóry nadto zachłanne opalanie się. Dlaczego lecz jego opłakane skutki widoczne są najbardziej na cerach gotowych?Im dłużej żyjemy, tym więcej musimy się starać, aby za wszystką cenę zapobiec stracie wody z tkanek. Powinniśmy walczyć o każdą jej kroplę jak o bezcenny skarb. Aloes, jako roślina pustynna, cudownie sobie radzi i jeślibym tylko pragnęli, sporo moglibyśmy się od niego nauczyć. Albo skorzystać z już gotowych rozwiązań w postaci Emulsji Aloe Lotion, która dzięki wysokiej kompozycji miąższu aloesowego działa na skórę jak najdoskonalszy nawilżacz świata. Najdoskonalszy bo rzeczywisty!Wielocukry zawarte w miąższu Aloe Vera trzymają wodę tak naprawdę równo i długo i na szczęście dla nas potrafią tę cechę zużytkować dla dobra skóry. Wchodząc także w skład Aloesowej Emulsji Nawilżającej rozpuszczalny kolagen i hydrolizowana elastyna bardzo sprawnie dopomagają proces przeciągłego nawilżenia.Ta emulsja, której głównym składnikiem jest cnotliwy miąższ aloesowy Aloe Vera, wydoła bardzo sprawnie wspomóc system autonawilżania skóry. Najważniejszym dowodem niech będzie fakt, że skóra, na którą naniesiono odrobinę Aloesowa Emulsja Nawilżająca Aloe Moisturizing Lotion jeszcze powoli potem przypomina w dotyku skórę małego dziecka. Zupełnie, jakby powróciła do czasów swojej młodości, gdy nie była zagrożona nadmiernym schnięciem.Aloesowa Emulsja Nawilżająca Aloe Moisturizing Lotion służy również+ jako kapitalny podkład pod makijaż, gdyż działa ochronnie i ochrania samorzutne pH skóry. Emulsja imponująco się wchłania i może być używana do nawilżania skóry w każdym wieku.