Dezodorant aloesowy Aloe Ever Shield
 Oceń wpis
   

Dzięki potężnym właściwościom bakteriostatycznym nieskalany miąższ aloesowy, nieraz stosuje się jako pierwotny faktor farmaceutyków kosmetycznych poświęconych do powszedniej schludności osobistej. składniki Aloe Vera interweniują regulująco na mikroflorę skóry. Forever Living Products zużytkował szampańskie słuszności miąższu aloesowego i skonstruował wspaniały wytwór- dezodorant Aloe Ever  Shield.Niemało dostępnych na rynku dezodorantów mieści sole glinu, jakie zapobiegają emitowaniu potu zapewniając w ten sposób pozorne doznanie świeżości. Rozwlekłe zastosowanie takich preparatów sprawia, że w naszym ciele być może gromadzić się zbytnia ilość aluminium. Im większa dawka uzbieranego w ciele ludzkim aluminium, tym wybitniej nasilają się rozliczne objawy zatrucia organizmu. Dezodorant w sztyfcie aloe ever shield nie zawiera aluminium.Dezodorant aloesowy Aloe Ever Shield został wyprodukowany na bazie stabilizowanego aloesu i z tylko przyrodniczych substratów. Aloes ma nader głębokie słuszności antyseptyczne. Nieprzyjemny zapach, jaki powstaje na człowieczym ciele nie jest spowodowany przez pot, jednakże przez rozwijające się w nim bakterie. I właśnie antyseptyczne słuszności aloesu powodują brak rozwoju bakterii i wynikania nieprzyjemnych zapachów.Dezodorant Aloe Ever Shield jest jednym z kosmetyków najnowszej generacji, oznacza to kwalifikuje sie do kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego wywodzenia, jakie nie ingerują w równowagę biologiczną skóry. Miąższ aloesowy zastosowany jako dezodorant, w przeciwieństwie do innych antyperspirantów nie posiada soli aluminium, dzięki czemu nie zatrzymuje naturalnego procesu wydzielania potu. Oddziałując na mikroflorę skóry na sposób całkowicie samorzutny przeciwdziała tylko powstawaniu żenujących zapachów.W tym przypadku rolę dezodorantu dla ciała doskonale dopełnia substancja w 100% naturalna stabilizowany miąższ liści Aloe Vera. Dzięki swoim cechom antyseptycznym rezolutnie dławi nieprzyjemny zapach potu, a wnikając dokładnie w skórę odżywia ją, nawilża, co daje właściwy rezultat działania substratów soku aloesowego przez mnóstwo godzin posiada szczególnie subtelny, delikatny zapach, który nie kłóci się z innymi zapachami np. naszych ulubionych perfum, czy wody kolońskiej ! 

Troche historii na temat aloe vera
 Oceń wpis
   

Na przestrzeni wieków aloes był wyzyskiwany przez odmienne cywilizacje świata. Starożytni Grecy, Rzymianie, Babilończycy, Hindusi i Chińczycy wykorzystywali go jak roślinę pomagającą. Poprzez stulecie różnie go nazywano: lekarz w doniczce, niebiańska różdżka, wspaniała roślina, dar niebios, życiodajna roślina. Botanicy poznali co najmniej 200-300 odmian aloesu. Spośród nich ledwo pięć posiada własności lecznicze: Aloe barbadensis Miller (Aloes zwyczajny - Aloe Vera), Aloe perryi Baker, Aloe ferox (aloes uzbrojony), Aloe arborescens Miller (aloes drzewiasty) i Aloe saponaria. Na ogół użytkowanym i naraz w najwyższym stopniu korzystnym jest Aloe barbadensis Miller. Forma ta wywodzi z Afryki, a obecnie hodowana jest na całym świecie, głównie w ciepłych i suchych strefach klimatycznych. Mnogość odmian aloesu ma pokrewną strukturę. Aloe Vera Forever osiąga dojrzałość w ciągu około 4 lat, gdy to liście zaczynają wypuszczać pędy. Liście zwężają się ku skrajom, ich ranty pokryte są słabiutkimi szpicami, oddalonymi od siebie o kilka centymetrów. Długość życia Aloe Vera wynosi z grubsza 12 lat. Dr Peter Atherton w swojej lekturze zwanej The Essential Aloe Vera pisze: Jak zajrzeć na przekrój liścia aloesu, widać zewnętrzną powłokę skóry o grubości około 15 szeregów komórek. Liść zawdzięcza swoją twardość zawartym w nim pokaźnym porcjom wapnia i magnezu Pod powłoką skóry znajdują się wiązki naczyniowe, zawierające ksylem (tkankę drzewną) i łyko. Ksylem przemieszcza wodę i substancje mineralne z korzeni do liści Łyko przemieszcza zsyntetyzowane substancje do korzeni i innych części liścia. 

Naturalne kosmetyki forever
 Oceń wpis
   

forever kosmetykiPrzyrodnicze kosmetyki Forever do włosów ze względu na osobisty należyty skład pozwalają na częste ich korzystanie bez jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Są nie jedynie pewne dla naszego samopoczucia, lecz i mają naturalne funkcjonowanie upiększające, odżywiają i odbudują włosy. Zachowując ich naturalne nawilżenie, powodują, iż stają się błyszczące, delikatne, dodatkowo nie podrażniają i nie wysuszają skóry.Współcześnie nadzwyczajnie modne są kosmetyki Forever naturalne, a mimo to stosowały je nasze babcie, prababcie, ich sympatyków znajdziemy na każdej gałęzi drzewa genealogicznego. XIX w. sprawił, iż na długie lata pogrzebano długowieczną tradycję na temat prężnie rozwijającego się przemysłu kosmetycznego. Na szczęście w dzisiejszych czasach wracamy do zasadnych korzeni. Sięgamy po szampon na bazie rumianku, jeśli pożądamy zafundować sobie wynik jak najbardziej rozjaśnionych, promiennych i zdrowych włosów. Możemy również sięgnąć po rozjaśniacz rumiankowy. Kiedy nasze włosy żądają błyskawicznej regeneracji wybieramy szampon normalizujący obejmujący skuteczne pierwiastki Aloe Vera, jakie oczyszczają i umacniają skórę głowy tudzież dostosowują jej sebum. Nie zapominamy też o użyciu odpowiedniego balsamu zwykłego, jaki ułatwi układanie wiosennych fryzur. Kosmetyki Forever naturalne dbają także o komfort w toku farbowania szczególnie delikatnej skóry głowy.