Mleczko Pszczele Forever
 Oceń wpis
   

Ekspertów przyrody niepokoiła myśl. Jak to się dzieje, że z takiego samego zapłodnionego jajeczka po 21 dniach powstaje pszczoła robotnica (samica nie zdolna do zapłodnienia i znoszenia jajeczek), a z innego już po 16 dniach powstaje większa, w pełni rozwinięta samica, zdolna do zapłodnienia i tworzenia jaj.W medycynie ludowej produkt ten znano już od dawien dawna. Mleczko pszczele Forever wykazujących jednocześnie zdolności odżywcze, jak również biotyczne, co tłumaczy jego bogaty zestaw. Obecnie zarówno badania naukowe jak i laboratoryjne dopuszczają możliwość przyznania racji ludowym znachorom co do jego niezwykłych właściwości. mleczko pszczele royal jelly jest produkowane przez gruczoły gardzielowe pszczół-robotnic. Dochodzi do tego pomiędzy 5-14 dniem ich egzystencji. Mleczko pszczele Forever będące jednym z głównych suplementów posiada konsystencję gęstej śmietany. Royal Jelly Forever polepsza samopoczucie, koncentrację jak również wpływa na zachowanie równowagi psychicznej. Z tego względu Mleczko Pszczele Forever wchodzące w skład produktów pszczelich Forever powinno się stosować w stanach wyczerpania, osłabienia oraz napięcia mięśni. Ponad to, Mleczko pszczele to produkt, który specjalnie zalecany jest także podczas wyczerpania nerwowego i problemów ze snem, jak również w celu usprawnienia procesów myślowych jak również w stanach zapalnych nerwu słuchowego.Skład chemiczny mleczka pszczelego forever podawanego matkom pszczelim jest bardzo zasobny. mieści m.in. hormony płciowe, co w znaczny sposób ingeruje na szybkość rozwoju larw, rozmiar, płodność i długość ich życia. Zazwyczaj od jednej rodziny pozyskuje się w sezonie trwającym od maja do końca lipca ok. 100 g mleczka pszczelego. Mleczko pszczele Forever przypomina mleko ssaków, ma stan gęstej papki o zabarwieniu od jasnokremowego do jasnożółtego. Odznacza się cierpkim, kwaskowatym smakiem i charakterystycznym intensywnym zapachem, jest cięższe od wody, ma kwasowy odczyn (pH w granicach 3,4 - 4,3). Dobrze rozpuszcza się w alkoholu etylowym, acetonie i eterze. 

Aloesowy dezodorant Forever
 Oceń wpis
   

Jeżeli współczesne uwarunkowania kulturowe determinują nas do ukrycia naturalnego zapachu ciała człowieka czyńmy to dbając jednak przy tym, by przy okazji nie naruszyć równowagi biologicznej ludzkiego organizmu. aloesowy dezodorant stanowi jedno z najbardziej racjonalnych oraz w pełni naturalnych rozwiązań obecnego świata. W przeciwieństwie do używanych na skórę, pewnych soli glinu dezodorant aloesowy nie powoduje żadnych podrażnień skóry, ani reakcji alergicznych. W ostatnich latach pojawia się ogromna ilość doniesień medialnych , które podważają bezpieczeństwo używania
antyperspirantów. Pomimo braku jakichkolwiek dowodów naukowych, a przede wszystkim braku publikacji które dowodzą szkodliwego wpływu stosowania tych specyfików na zdrowie człowieka, w prasie a także Internecie nadal można znaleźć wiele mitów oraz przesądów dotyczących tego tematu. dezodorant aloesowy nie jest antyperspirantem z prostego powodu -firma Forever sprzedaje produkty wysokiej jakości, służące naszemu zdrowiu.